24 Temmuz 2014,

RallywagenÖzellikle Amerika da sıklıkla karşılaşılan araç üzerine uygulanan wiynns olarak adlandırılan araç üzeri boyama yöntemleri ile kaportalara tasarımlar yapılırdı. Son dönemlerde Araç kaplama folyolarınında çıkmasıyla birlikte bu işlem daha masrafsız ve daha basit bir hal almaya başladı. Araç giydirme işleminde olduğu gibi tasarım arabanın üzerine değil folyo üzerine basılarak arabanın sadece bir bölgesindeki kaportaya uygulanmakta.

Bu araç modası akımı Modifikasyon araç sevenlerin ilgisini çekmekle birlikte uygulama kolaylığı, fiyatı ve değiştirilmesinin de kolay olması meraklılarının ilgisini çekiyor.

Ülkemizde bu tür görsel çalışmalara rastlamak çok zor ve oldukça nadirdir. Birkaç kartal, aslan görselden fazlasına rastlamak neredeyse imkansızdır. Daha çok yaygın olan ön kaporta yada tavan üzerine uygulanan karbon fiberden sonra zamanla bu tarz çalışmalarında ülkemizde yaygınlaşacağı kanaatindeyiz. Ne dersiniz çevrenizde bu tarz araçlar görmekten memnun kalmaz mısınız?

 

bu sayfayı paylaş...Share on FacebookTweet about this on TwitterDigg thisPin on PinterestShare on TumblrShare on Google+

Yorumlar kapatıldı.